Zmiany w sposobie autoryzacji transakcji internetowych

Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzeniem od 01.01.2021 r.  zmian w sposobie autoryzacji internetowych transakcji kartą płatniczą prosimy o zapoznanie się z poniższymi wytycznymi. Do tej pory do autoryzowania transakcji kartowej w Internecie wystarczyło wpisanie hasła SMS przesłanego na podany w Banku numer telefonu komórkowego tzw. kod 3DSecure.

Od 01.01.2021 r. transakcje dokonywane kartami płatniczymi  w Internecie zabezpieczone kodem 3DSecure będą wymagały dodatkowo podania kodu PIN dla usługi 3DSecure - jest to inny kod PIN niż PIN do karty oraz jednorazowego hasła przesłanego w wiadomości SMS.
Kod PIN do usługi 3DSecure (zabezpieczającej transakcje internetowe kartą) należy samodzielnie ustanowić w portalu kartowym pod adresem www.kartosfera.pl.

Poniżej publikujemy instrukcję samodzielnego nadawania kodu PIN do transakcji internetowych w portalu kartowym www.kartosfera.pl oraz instrukcję uwierzytelniania transakcji przy użyciu kodu PIN i hasła 3DSecure.

Przypominamy również, iż aby móc dokonać transakcji internetowej przy użyciu karty należy zdefiniować limit transakcji internetowych. Można tego dokonać poprzez portal www.kartosfera.pl, w placówce Banku lub poprzez kontakt z infolinią Banku.

Wierzymy, że proponowane zmiany przyczynią się do wzrostu bezpieczeństwa oraz Państwa zadowolenia z naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań chętnie pomogą konsultanci Infolinii Banku pod numerem 801 321 456 lub 86 215 50 00, oraz pracownicy Banku Spółdzielczego w Wielopolu Skrzyńskim w placówce oraz pod numerem telefonu 172214866, kom. 733 938 500 w godzinach od 7:30 do 16:00

z wyrazami szacunku

BANK SPÓŁDZIELCZY W WIELOPOLU SKRZYŃSKIM

2024 © Bank Spółdzielczy w Wielopolu Skrzyńskim